Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Wykończenie każdego domu czy mieszkania nie może obyć się bez drzwi – zarówno tych zewnętrznych jak i wewnętrznych. Bardzo istotne jest aby drzwi zamontowane były w prawidłowy sposób i żeby były dobrej jakości ponieważ tylko wtedy spełniały będą w pełni swoją funkcję.

Nasza firma wykonuje montaże drzwi – od pomiaru i doboru właściwych skrzydeł po montaż i wykończenie w postaci progów, ościeżnic, klamek, zamków i szyldów. Zapewniamy sprzedaż i montaż całego sortymentu niezbędnego do pełnego montażu drzwi.

Dysponujemy szerokim katalogiem drzwi, które idealnie będą pasowały do każdego domu oraz każdego wnętrza. Należy bowiem pamiętać, że drzwi spełniają nie tylko podstawową funkcję zamykania pomieszczenia, ale również są nieodłącznym i bardzo ważnym elementem wykończenia domu czy mieszkania. Drzwi muszą współgrać z pozostałymi elementami wystroju, niezależnie czy mowa do dużym wolnostojącym domu czy kawalerce w bloku.

Drzwi zewnętrzne, pomimo że na co dzień tak o nich nie myślimy, to jedne z najważniejszych rzeczy w naszych domach. Z jednej strony spełniają funkcję wizytówki naszego domu, bo goście widzą je jako pierwsze. Z drugiej zaś, są główną barierą pomiędzy naszym dobytkiem, a potencjalnym włamywaczem. Muszą one więc łączyć funkcje zarówno wizualne jak i wytrzymałościowe. Wiele drzwi z naszej oferty jest stylowych i eleganckich, a jednocześnie posiadają dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe. Drzwi z takimi systemami wymagają odpowiednich umiejętności przy montażu, co dla firmy z ponad 20 letnim doświadczeniem nie stanowi żadnego problemu.

Drzwi wewnętrzne są dużo bardziej zróżnicowane pod kątem wyglądu. Inne drzwi wybieramy do łazienek, inne do pokoi, jeszcze inne do kuchni czy garderoby. Wszystkie jednak muszą być utrzymane w tym samym stylu i pasować zarówno do siebie nawzajem jak i do reszty wnętrza. To samo dotyczy ich wykończenia. Ościeżnice czy progi muszą być wykonane estetycznie i najlepiej z tego samego rodzaju drewna. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę dlatego nasze usługi spełniają wszystkie wymogi pod tym względem.

Szeroki wybór modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
Długoletnia gwarancja
Pasujące do każdego domu i mieszkania
Z dodatkowymi systemami antywłamaniowymi
Kompleksowe wykonanie od pomiaru po serwis

Zapraszamy do współpracy!