Montaż bram garażowych

Montaż bram garażowych

Brama garażowa, spełnia wiele funkcji – na czele z główną jaką jest zabezpieczenie naszego auta i innych przedmiotów znajdujących się w garażu. Należy jednak pamiętać, że poziom bezpieczeństwa zależy w dużej mierze od jakości montażu bramy. Ponadto, dzięki zamontowaniu sterowanej zdalnie automatyki do bramy, do funkcji bezpieczeństwa dołącza również niezwykła wygoda, wynikająca z możliwości otwierania bramy bez konieczności wychodzenia z samochodu.

Nasza firma kompleksowo montuje bramy garażowe od pomiaru i wykonania, przez montaż i konfigurację automatyki po późniejszy serwis i ewentualne naprawy.

Warto podkreślić, że nasza firma jest także sprzedawcą bram garażowych, dzięki czemu składając u nas zamówienia na bramę możesz kupić wybrany model oraz zamówić jednocześnie jego montaż! Wybrane modele drzwi dostępne są w standardowych wymiarach, jak również istnieje możliwość zamówienia indywidualnego rozmiaru  drzwi dostosowanego do własnych potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy dom wykonany jest w innym stylu czy kolorach. Dlatego posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór bram, dzięki czemu z pewnością wybierzemy model idealnie pasujący do Twojego domu. Podczas montażu staramy się żeby wszelkie mocowania czy nadajniki sygnału były umiejętnie ukryte, aby nie rzucały się w oczy i nie naruszały kompozycji budynku.

Nasi Klienci mogą liczyć na nas także w przypadku jakiejkolwiek awarii systemu bramy garażowej. Nasze usługi wykonujemy w pełni kompleksowo – nie tylko montując bramy, ale również później serwisując i naprawiając je.

Zdalne sterowanie
Długoletnia gwarancja
Pewne zabezpieczenie
Styl pasujący do każdego domu
Kompleksowe wykonanie od pomiaru po serwis