Wykonywanie ogrodów zimowych

Wykonywanie ogrodów zimowych

Ogród zimowy to nic innego jak zabudowany i zadaszony wysunięty taras, z którego możemy podziwiać nasz ogród pokryty białym puchem. Oprócz aspektów wizualnych zabudowany taras posiada również wiele innych funkcji – takie jak dodatkowa powierzchnia użytkowa domu, prywatne miejsce relaksu czy miejsce do spotkań w lato i korzystanie z zadaszenia podczas urządzania przyjęć, grilli i imprez w ogrodzie. 

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonywaniem ogrodów zimowych, zadaszeń i zabudowań tarasów przy domach. Powierzone nam zadania wykonujemy sumiennie i kompleksowo od pomiarów i projektu, po wykonanie tarasu z najlepszej jakości aluminium i szkła. 

Zabudowanie tarasu w ogród zimowy wykonywane jest systemem ramowym oraz bezramowym. Zabudowa najczęściej składa się z kilku przesuwnych elementów, które w trakcie zimy można szczelnie zamknąć, zaś w trakcie lata odsunąć tworząc otwartą przestrzeń.

Zabudowany taras dodatkowo zwiększa powierzchnię użytkową domu, zmniejsza w nim hałas i kurz oraz zwiększa temperaturę w zimę i obniża ją w lato. Jeśli ponadto zabudowana strefa posiada ogrzewanie i klimatyzację – jest to w pełni funkcjonalne pomieszczenie do korzystania przez 365 dni w roku. Mocowanie oraz uszczelnienie w elementach szklanych jest na tyle szczelne, że nie przepuszcza zimnego powietrza nawet przy największych mrozach.

Dodatkowym atutem zabudowania tarasu w ogród zimowy, jest to, że zabudowa taka nie narusza wizualnie kompozycji domu. Kolor elementów aluminiowych najczęściej dobieramy do koloru elewacji lub wykończenia, zaś mocowania są umiejętnie ukryte, nie rzucając się w oczy. O wszystkim ostatecznie decydujesz Klient, który w pełni personalizuje swoje zamówienie podczas jego składania.

Pełna personalizacja projektu
Długoletnia gwarancja
Dodatkowa powierzchnia dla każdego domu
Prywatne miejsce relaksu przez cały rok
Kompleksowe wykonanie od pomiaru po serwis

Zapraszamy do współpracy!