Montaż żaluzji fasadowych

Montaż żaluzji fasadowych

Rolety i żaluzje fasadowe, zwane również zewnętrznymi wbrew pozorom i pomimo tego, że kojarzą się w dużej mierze z budynkami przemysłowymi – mają wiele zalet i zastosowań również w budownictwie mieszkalnym. Nasza oferta montaży wspomnianych rolet i żaluzji, skierowana jest zarówno do biznesu jak i osób prywatnych.

Kompleksowo wykonujemy pomiary i projekty związanie z montażem żaluzji i rolet zewnętrznych, następnie dostarczamy oraz montujemy je na budynku, a także instalujemy elektronikę i automatykę do ich obsługi. Jeśli konieczny jest serwis instalacji rolet bądź żaluzji, również nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy.

Należy wspomnieć iż oprócz montażu i serwisu, nasza firma jest także dostawcą i dystrybutorem rolet i żaluzji fasadowych. W naszej ofercie sprzedaży posiadamy szeroki wybór tego typu produktów w różnych wymiarach oraz kolorach i fasonach.

Zarówno żaluzje jak i rolety fasadowe, najczęściej montowane są wraz z pełną automatyką, pozwalającą na zdalne sterowanie unoszenia i opuszczania rolet. Jest to niezwykle wygodne, zwłaszcza kiedy budynek posiada większą ilość rolet lub żaluzji ręczne opuszczanie i podnoszenie byłoby wtedy niezwykle uciążliwe.

Poprawia temperaturę w budynku
Długoletnia gwarancja
Zwiększa bezpieczeństwo
Pasuje do każdego rodzaju budynku
Kompleksowe wykonanie od pomiaru po serwis