Montaż fasad

Oferujemy kompleksowe wykonywanie fasad szklanych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych, usługowych czy też użyteczności publicznej. Jest to uzupełnienie naszej oferty montażu okien, bowiem fasady wykonywane są z okien i paneli szklanych, tworząc przeszkloną ścianę lub dach budynku. 

Podobnie jak w przypadku montaży okien, również przy fasadach wykonujemy usługę maksymalnie kompleksowo – od pomiaru, projektu i wyceny, przez dostarczenie okien, po montaż i późniejszy ewentualny serwis. Sprzedajemy okna renomowanych europejskich producentów, których jakość sprawdzona została przez miliony klientów.

Lata doświadczenia na rynku usług remontowo-budowlanych, pozwalają nam określać się mianem specjalistów od montaży, którym warto powierzyć każdą realizację, niezależnie czy budynek stanowi dom rodziny czy siedzibę prężnie prosperującego przedsiębiorstwa.

Fasada szklana w piękny sposób komponuje się z nowoczesnym budynkiem, którego wnętrze chcemy wyeksponować. Dzięki przeszklonej ścianie budynku, już z zewnątrz, całkowicie lub częściowo w zależności od zastosowanego szkła, widać pięknie urządzony salon czy biuro pełne klientów i pracowników. Fasady wykonywane są ze specjalnych okien PCV lub aluminiowych. Jakość tych okien jest jeszcze bardzo ważna, bardziej niż w przypadku tradycyjnych okien, ponieważ stanowią one de facto ścianę budynku i muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne jak również warunki atmosferyczne. Fasady szklane najczęściej montowane są w budynkach przemysłowych oraz sklepach. Zdarza się również, że montujemy je w domach mieszkalnych, szczególnie w nowoczesnym budownictwie. Ostatecznie to zawsze decyduje klient! My jesteśmy jedynie dostawcą i wykonawcą fasad i to robimy na 200%!

Montaż w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
Długoletnia gwarancja
Darmowy pomiar i wycena
Trwały i solidny montaż na lata
Kompleksowe wykonanie od pomiaru po serwis